wózki inwalidzkie wózki inwalidzkie elektryczne pionizatory rowery rehabilitacyjne
 • Quckie Salsa
  ELEKTRYCZNE WÓZKI INWALIDZKIE
  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach to cechuje wózki inwalidzkie elektryczne Quickie. Niewielki promień skrętu dzięki technologii napędu na środkową oś. Szerokość zaledwie 60 cm zapewnia łatwy przejazd przez drzwi i przestrzenie zamknięte. Mała wysokość siedziska zapewnia dostęp do stołów.
   
  wózek inwalidzki elektryczny
 • WÓZEK X-PROMYK
  Wózki dziecięce specjalne
  Wózek dziecięcy X-Promyk to spacerówka dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, do której można zainstalować siedziska anatomiczne. Istnieje mozliwość wykonania spacerówki X-Promyk poza standardowymi wymiarami dla dzieci do 70 kg. i 190cm. wzrostu.
   
  wózek dziecięcy x-promyk
 • Quckie Helium
  WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE
  Quickie Helium to wózki inwalidzkie aktywne o owalnym przekroju ramy. Najlżejszy wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg. Helium to wózek aktywny dla ambitnych, zapewniający bezproblemową obsługę i zoptymalizowaną mobilność. Wózek Helium to projekt charakteryzujący się mocną owalną ramą i wieloma możliwościami.
   
  rower rehabilitacyjy
 • Rower Momo
  ROWERY REHABILITACYJNE
  Rower rehabilitacyjny Momo - firma Schuchmann jest znana ze swoich rowerów rehabilitacyjnych. Solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania są głównymi cechami jakimi charakteryzują się rowery rehabilitacyjne aluminiowa rama ze stopu 6061 oraz kompaktowy i ergonomiczny kształt.
   
  rowery rehabilitacyjne
 • Wózki dziecięce
  WÓZEK DZIECIĘCY JOGGER
  Wózki inwalidzkie dziecięce mają istotny wpływ na rehabilitację dzieci - ich rozwój fizyczny i emocjonalny. Mogą być wyposażone w multi-funkcjonalne siedziska z regulacją szerokości i głębokości oparcia - co umożliwia dopasowanie parametrów wózka do wymiarów dziecka.
   
  wózki inwalidzkie dziecięce
 • Quickie Xenon
  WÓZEK INWALIDZKI AKTYWNY
  Quickie Xenon wózek inwalidzki aktywny, a jego minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym sprawiają, że wózek Xenon marki Quickie wygląda niezwykle stylowo i dynamicznie.
   
  wózki inwalidzkie aktywne
 • Groove
  WÓZEK INWALIDZKI ELEKTRYCZNY
  Wózek z napędem na tylne, koła, który oferuje użytkownikowi niezależny wybór podstaw napędowych i systemów siedziska. Kontroluje prędkości do 13 km/h dzięki silnikom wyposażonym w zaawansowane rozwiązania takie jak Intellidrive™. Groove to rozwiązanie, które daje duże możliwości aktualizacji oprogramowania.
   
  skutery inwalidzkie elektryczne
 • Pionizator
  MIRCO
  Mirco to propozycja pionizatora dynamicznego amerykańskiej firmy RIFTON. Cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Jednocześnie pionizatory Mirco oferują zalety wielu urządzeń.
   
  pionizatory
Serwis wózków inwalidzkich
serwis wózków inwalidzkich

Naprawa wózków inwalidzkich

Naprawa i serwis wózków inwalidzkich oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Zapraszamy do korzystania z kompleksowego SERWISU WÓZKÓW INWALIDZKICH z gwarancją wysokiej jakość usług. Nowoczesny i specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalna obsługa umożliwiającym przeprowadzenie napraw na wysokim poziomie.

Pomożemy w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym oraz przy zakupie części zamiennych, akumulatorów, dodatkowego wyposażenia, dokonujemy niezbędnych napraw, remontów, przeglądów technicznych, konserwacji i renowacji.

Naprawy w ramach programu "Aktywny Samorząd 2013".

"Aktywny Samorząd" jest kontynuacją znanego wszystkim programu Pegaz. Aktywny Samorząd jest to pilotażowy program realizowany od roku przez samorządy powiatowe na kupno wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym oraz utrzymanie jego sprawności technicznej.

Moduł I – likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową

Obszar C – likwidacja barier w poruszaniu się:

– Zadanie 2 – pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym.

Obszar C Zadanie 2

Utrzymanie sprawności technicznej wózka elektrycznego - 2000 zł.


naprawa wózków inwalidzkich

Naprawiamy wszystkie rodzaje wózków inwalidzkich w tym elektryczne i skutery.

 • Naprawiamy elektronikę w wózkach elektrycznych
 • Diagnostyka wózków elektrycznych
 • Wymiana akumulatorów
 • Naprawy mechaniczne
 • Naprawy elektroniczne sterowników (joysticków i sterowników do wózków i skuterów)
 • Spawanie ram i innych elementów
 • Modyfikacje wózków do indywidualnych potrzeb
 • Przerabianie wózków ( dorabianie elementów na indywidualne zamówienie zagłówków, pelot siedzisk- kubełkowych i ortopedycznych)
 • Wymiana ogumienia, kół, ciągów
 • Wymiana części zamiennych takich jak hamulec, podłokietnik, żarówki, tapicerki, silniki, widelce
 • Regulacja, montaż i demontaż elementów

serwis wózków inwalidzkich

Koszt robocizny

W przypadku napraw pogwarancyjnych liczymy za dojazd. Koszt to 1zł./km. Koszt robocizny - 70zł./roboczogodzina.

W przypadku narpaw pogwarancyjnch naszych klientow będą obowiązywaćinne niższe stawki.

Koszt każdej naprawy ustalany jest indywidualnie w zależności od jej zakresu, stopnia skomplikowania a także miejsca zamieszkania klienta.

Dodatkowe wymagania i warunki:

 • Sprzęt należy użytkować zgodnie z instrukcją obsługi.
 • Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku:
 • - niewłaściwego użytkowania i przechowywania
 • - niewłaściwej konserwacji
 • - dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych
 • - uszkodzeń mechanicznych
 • Sprzęt oddawany do naprawy powinien spełniać podstawowe warunki higieny.
 • Użytkowanie sprzętu niezgodnie z instrukcją powoduje utratę uprawnień wynikających z gwarancji.
 • Części wymienione na nowe w okresie gwarancji producenta nie wydłużają czasu trwania gwarancji.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serwisu i naprawy skontaktuj się z nami tel: (022) 610-41-18 pomożemy, doradzimy, naprawimy.

Serwis, dział produkcji

26-600 Radom
ul. Chorzowska 12
tel. 48 360 60 90
fax. 48 360 06 69
tel. kom. 604487113

Chcesz zapytać o serwis, naprawę lub indywidualne dopasowanie wózka?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy

Temat wiadomości
Podaj swoje imię i nazwisko
Wiek
Kod i miejscowość
Rodzaj schorzenia
Numer tel. kontaktowego
Podaj swój adres email
Podaj nazwę i model wózka

Wiadomość:Jak zainstalować oponę w wózku inwalidzkim?Wózki inwalidzkie, które Państwu dostarczamy, mają w standardzie zainstalowane opony. Jednakże istnieje potrzeba, aby w każdym wózku używanym przez dłuższy czas wymienić oponę. Można w tym celu zgłosić się do naszego serwisu lub zrobić to we własnym zakresie. Aby samodzielnie zainstalować oponę w wózku inwalidzkim, należy nałożyć na wentyl taśmę, która znajduje się na spodzie opony, a następnie założyć razem do gniazda na feldze. Podtrzymując takie położenie, należy przełożyć taśmę wewnętrzną na całym obwodzie felgi uważając na to, aby nie przekręcić taśmy oraz uważając na to czy nie uszkodziliśmy jej i czy taśma znajduje się dokładnie na napinaczach szprych.
Jeśli mamy do czynienia z felgami z tworzywa sztucznego, wówczas nie trzeba stosować taśmy spodniej.
Po odsunięciu ściany opony od felgi, należy włożyć wentylek do gniazda w feldze i pompować stopniowo dętkę w wózku aż do osiągnięcia okrągłego kształtu, a następnie należy umieścić tam dętkę.
Sprawdźmy następnie, czy dętka nie przekręciła się. W razie zauważenia jakichkolwiek zdeformowań, należy dopompować powietrze odo środka. Po wszystkim należy założyć ściankę opony zaczajając od przeciwległej strony wentyla. Zakładając wentę i oponę zawsze należy sprawdzać, czy ogumienie przylega ściśle do felgi. Po napompowaniu opony należy wcisnąć do środka wentyl i następnie wyciągnąć go na zewnątrz, aby został dobrze osadzony w gnieździe.
W celu sprawdzenia, czy koło jest dobrze napompowane i czy opona dobrze przylega do dna felgi, należy napompować koło do tego stopnia, aby było możliwe dociśniecie kciukiem opony do dna felgi. Podczas dociskania koniecznie trzeba sprawdzić, czy opona jest dobrze ułożona. Jeśli występują nierówności, należy wypompować powietrze i poprawić położenie opony aż do prawidłowej pozycji. Od osadzenia gum zależy komfort jazdy. Jeśli uznamy, że ogumienie leży prawidłowo, należy dopompować koło do maksimum i zakręcić kapturek w końcówce wentyla.
Podczas montowania opony na feldze należy zwrócić uwagę, czy miedzy felgę, a taśmę nie dostają się żadne okruchy i przedmioty mogące uszkodzić w przyszłości koło.

Nie należy przepompowywać koła - każdy model wózka posiada maksymalną dopuszczalną wartość jeśli chodzi o stopień napompowania koła.

Koła należy pompować za pomocą pompki dostarczonej do każdego modelu wózka.