Strona główna Kontakt Ortcare Mapa strony Aktualnosci Ortcare

Wózki dziecięce specjalne

wózek dziecięcy eio
Wózek dziecięcy EIO
Wózek dziecięcy spacerówka EIO to propozycja z firmy Special Tomato. Jest to spacerówka niedościgniona w dostępnych funkcjach, jakości.  
wózek dziecięcy pixi
Wózek dziecięcy JOGGER
Wózek dziecięcy Jogger to propozycja spacerówki Special Tomato dla rodziny żyjącej bardzo aktywnie. Waga zaledwie 12 kg doskonale sprawdza się w terenie.  
wózek dziecięcy ito
Wózek dziecięcy ITO
Spacerówka wózek dziecięcy ITO łączy w sobie prostotę i elastyczność, zawartą w lekkiej i nowoczesnej formie. Zaprojektowany do codziennego użytku zapewnia łatwość i komfort obsługi.  

wózek dziecięcy pixi
Wózek dziecięcy PIXI
Prawdziwy hit sprzedażowy, lekki I zwinny wózek dziecięcy PiXI to bardzo wygodna spacerówka. Teraz dostępna w nowej nowocześniejszej stylistyce.  
wózek dziecięcy
Wózek dziecięcy Snugseat SNAPPI
Wózek dziecięcy Snugseat SNAPPI zaprojektowany z myślą o dzieciach mających problemy z poprawną postawą. Konstrukcja jest wynikiem badań przeprowadzonych przez lekarzy i terapeutów.  
wózek dziecięcy
Wózek dziecięcy SNAPPI
Snappi to spacerówka o wielu możliwościach pozwalająca na spełnienie wielu wymogów użytkownika i osoby obsługującej. Snappi wykonano z mocnego aluminium.  

wózek dziecięcy Gemini II
Wózek dziecięcy Gemini I
Wózek dziecięcy Gemini I jest to spacerówka ,którą rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jej znakomitą funkcjonalność, ale także z powodu jego wyglądu.  
wózek dziecięcy gemini II
Wózek dziecięcy Gemini II
Wózek dziecięcy Gemini II jest to wózek ,który rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jego znakomita funkcjonalność , ale także z powodu jego wyglądu. Waga wózka nie przekracza 21 kg  
wózek dziecięcy maclaren
Wózek dziecięcy Maclaren Major Elite
Wózek dziecięcy Maclaren Major Elite to jak dotąd najlżejszy na rynku wózek składany w tak zwaną parasolkę. Dzięki temu wciąż jest bezkonkurencyjny na rynku wózków dziecięcych.  

wózek dziecięcy Gemini II
Wózek dziecięcy Kimba Neo
Kimba Neo wózek dziecięcy łączy maksymalną funkcjonalność przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych kryteriów estetycznych oraz wielu indywidualnych ustawień.  
wózek dziecięcy lisa
Wózek dziecięcy LISA
Wózek dziecięcy Lisa jest niezmiernie zwrotny. Kompaktową, aluminiową ramę wózka można złożyć po kilku, niezmiernie prostych ruchach, a potem bez problemu zmieścić bagaż w samochodzie.  
wózek dziecięcy comfort
Wózek dziecięcy Comfort
Wózek dziecięcy Comfort jest wózkiem dziecięcym specjalnym. Doskonały dla osób wysokich do 180 cm wzrostu i wadze do 70 kg. W ofercie bogate wyposażenie dodatkowe.  

Wózek dziecięcy x-promyk
Wózek dziecięcy X-PROMYK
Wózek dziecięcy X-Promyk to spacerówka dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Jest to wózek o przeznaczeniu do jazdy domowej, jak i terenowej.  
Wózek inwalidzki aktywny panthera bambino
Wózek aktywny Panthera Bambino
Panthera produkuje aktywne wózki, które uznawane są za najlżejsze zarówno pod względem wagi, jak i właściwości jezdnych.  
wózek dziecięcy panthera micro
Wózek aktywny Panthera Micro
Panthera Micro jest wózkiem dla najmłodszych dzieci. Został on zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na ekstremalną zwrotność.  

wózek dziecięcy GTm Smyk
Wózek dziecięcy GTM Smyk
Wózek inwalidzki aktywny GTM Smyk przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby "małego" użytkownika.  
Wózek aktywny GTM Junior
Wózek aktywny GTM Junior
Wózek aktywny GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Wymiary wózka sa dobierane indywidualnie do potrzeb użytkownika.  
Wózek aktywny GTM KId
Wózek aktywny GTM KID
GTM Kid przeznaczony jest dla młodzieży. Posiada wszystkie podstawowe cechy wózka dla dorosłych, ale dopasowany jest precyzyjnie do wymiarów młodszych użytkowników.  

Wózek inwalidzki aktywny Youngster
Wózek inwalidzki aktywny Youngster
Wózek dziecięcy aktywny Zippie Youngster 3. Waga jest istotnym czynnikiem w realizacji na wózku inwalidzkim. Duże redukcje wagi zostały wykonane w stosunku do starego modelu.  
wózek dziecięcy
Wózek inwalidzki aktywny Friend
Wózek aktywny dziecięcy aktywny Sopur Friend z możliwośią ustawienia kół w kilku pozycjach oraz regulacją kąta ich nachylenia.  
Wózek inwalidzki aktywny Simba
Wózek inwalidzki aktywny Simba
Simba - wózek adtywny dziecięcy, który ma wiele regulacji i rośnie wraz z dzieckiem. Zippie Simba jest idealnym lekkim wózkiem aktywnym dziecięcym.  

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
YouTube Ortcare
OGLĄDAJ ORTCARE TV
Serwis
SERWIS WÓZKÓW
Copyright 2014 by Ortcare sp. z o.o.    |   strona główna o firmie katalog produktów dofinansowanie serwis wózków kontakt
Wózki dziecięce specjalne