wózki inwalidzkie dziecięce wózki specjalne dziecięce wózki dziecięce wózek dziecięcy eio

Wózki dziecięce specjalne

ORTCARE - Wózki inwalidzkie - Wózki dziecięce specjalne

wózek dziecięcy eio

Wózek dziecięcy EIO


Wózek dziecięcy spacerówka EIO to propozycja z firmy Special Tomato. Jest to spacerówka niedościgniona w dostępnych funkcjach, jakości.  
wózek dziecięcy pixi

Wózek dziecięcy JOGGER


Wózek dziecięcy Jogger to propozycja spacerówki Special Tomato dla rodziny żyjącej bardzo aktywnie. Waga zaledwie 12 kg doskonale sprawdza się w terenie.  
wózek dziecięcy ito

Wózek dziecięcy ITO


Spacerówka wózek dziecięcy ITO łączy w sobie prostotę i elastyczność, zawartą w lekkiej i nowoczesnej formie. Zaprojektowany do codziennego użytku zapewnia łatwość i komfort obsługi.  

wózek dziecięcy pixi

Wózek dziecięcy PIXI


Prawdziwy hit sprzedażowy, lekki I zwinny wózek dziecięcy PiXI to bardzo wygodna spacerówka. Teraz dostępna w nowej nowocześniejszej stylistyce.  
wózek dziecięcy

Wózek dziecięcy Snugseat SNAPPI


Wózek dziecięcy Snugseat SNAPPI zaprojektowany z myślą o dzieciach mających problemy z poprawną postawą. Konstrukcja jest wynikiem badań przeprowadzonych przez lekarzy i terapeutów.  
wózek dziecięcy

Wózek dziecięcy SNAPPI


Snappi to spacerówka o wielu możliwościach pozwalająca na spełnienie wielu wymogów użytkownika i osoby obsługującej. Snappi wykonano z mocnego aluminium.  

wózek dziecięcy Gemini II

Wózek dziecięcy Gemini I


Wózek dziecięcy Gemini I jest to spacerówka ,którą rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jej znakomitą funkcjonalność, ale także z powodu jego wyglądu.  
wózek dziecięcy gemini II

Wózek dziecięcy Gemini II


Wózek dziecięcy Gemini II jest to wózek ,który rodzice potrzebują nie tylko ze względu na jego znakomita funkcjonalność , ale także z powodu jego wyglądu. Waga wózka nie przekracza 21 kg  
wózek dziecięcy maclaren

Wózek dziecięcy Maclaren Major Elite


Wózek dziecięcy Maclaren Major Elite to jak dotąd najlżejszy na rynku wózek składany w tak zwaną parasolkę. Dzięki temu wciąż jest bezkonkurencyjny na rynku wózków dziecięcych.  

wózek dziecięcy Gemini II

Wózek dziecięcy Kimba Neo


Kimba Neo wózek dziecięcy łączy maksymalną funkcjonalność przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych kryteriów estetycznych oraz wielu indywidualnych ustawień.  
wózek dziecięcy lisa

Wózek dziecięcy LISA


Wózek dziecięcy Lisa jest niezmiernie zwrotny. Kompaktową, aluminiową ramę wózka można złożyć po kilku, niezmiernie prostych ruchach, a potem bez problemu zmieścić bagaż w samochodzie.  
wózek dziecięcy comfort

Wózek dziecięcy Comfort


Wózek dziecięcy Comfort jest wózkiem dziecięcym specjalnym. Doskonały dla osób wysokich do 180 cm wzrostu i wadze do 70 kg. W ofercie bogate wyposażenie dodatkowe.  

Wózek dziecięcy x-promyk

Wózek dziecięcy X-PROMYK


Wózek dziecięcy X-Promyk to spacerówka dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Jest to wózek o przeznaczeniu do jazdy domowej, jak i terenowej.  
Wózek inwalidzki aktywny panthera bambino

Wózek aktywny Panthera Bambino


Panthera produkuje aktywne wózki, które uznawane są za najlżejsze zarówno pod względem wagi, jak i właściwości jezdnych.  
wózek dziecięcy panthera micro

Wózek aktywny Panthera Micro


Panthera Micro jest wózkiem dla najmłodszych dzieci. Został on zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na ekstremalną zwrotność.  

wózek dziecięcy GTm Smyk

Wózek dziecięcy GTM Smyk


Wózek inwalidzki aktywny GTM Smyk przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby "małego" użytkownika.  
Wózek aktywny GTM Junior

Wózek aktywny GTM Junior


Wózek aktywny GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Wymiary wózka sa dobierane indywidualnie do potrzeb użytkownika.  
Wózek aktywny GTM KId

Wózek aktywny GTM KID


GTM Kid przeznaczony jest dla młodzieży. Posiada wszystkie podstawowe cechy wózka dla dorosłych, ale dopasowany jest precyzyjnie do wymiarów młodszych użytkowników.  

Wózek inwalidzki aktywny Youngster

Wózek inwalidzki aktywny Youngster


Wózek dziecięcy aktywny Zippie Youngster 3. Waga jest istotnym czynnikiem w realizacji na wózku inwalidzkim. Duże redukcje wagi zostały wykonane w stosunku do starego modelu.  
wózek dziecięcy

Wózek inwalidzki aktywny Friend


Wózek aktywny dziecięcy aktywny Sopur Friend z możliwośią ustawienia kół w kilku pozycjach oraz regulacją kąta ich nachylenia.  
Wózek inwalidzki aktywny Simba

Wózek inwalidzki aktywny Simba


Simba - wózek adtywny dziecięcy, który ma wiele regulacji i rośnie wraz z dzieckiem. Zippie Simba jest idealnym lekkim wózkiem aktywnym dziecięcym.  

Dofinansowania
DOWIEDZ SIĘ JAK UZYSKAĆ
Ortcare TV
YOUTUBE ORTCARE
Serwis
SERWIS WÓZKÓW
Wózki inwalidzkie dziecięce specjalne. Wózki dziecięce specjalne, spacerówki, wózki inwalidzkie dziecięce aktywne Ortcare.